Skip to main content

Szkolenia z ortodoncji przeprowadzane w Smileline dają stomatologom możliwość świadczenia w swoich gabinetach specjalistycznego leczenia ortodontycznego. Kompleksowa terapia prowadzona przez partnerów Smileline polega na eliminowaniu wad zgryzu pod okiem autorytetów z tej dziedziny. Współpraca stomatologa z naszymi ekspertami przynosi wymierne rezultaty. Jeżeli jesteś stomatologiem i posiadasz certyfikację Smileline, zagwarantujesz swoim pacjentom leczenie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań medycznych. Uzyskasz dostęp do konsultacji eksperckich i dokładnych planów leczenia. Szkolenia przyczynią się do rozwoju Twoich pracowników: stomatologów, asystentek i higienistek ortodontycznych, którzy zdobędą kompleksową wiedzę z tej dziedziny.

Czym charakteryzują się szkolenia z ortodoncji?

Szkolenia z ortodoncji Smileline przynoszą wiele korzyści naszym partnerskim gabinetom stomatologicznym. Po przebytym kursie specjaliści mogą efektywnie i rzetelnie pracować z pacjentem, dążąc do efektywnego leczenia wad zgryzu. Stomatolog i jego asysta korzystają z najnowszej wiedzy oraz innowacyjnych technologii. Dzięki cyfryzacji cała procedura diagnozowania, podejmowania decyzji w sprawie przygotowania adekwatnego planu terapeutycznego i konsultacji z ekspertami w dziedzinie ortodoncji zapewnia pacjentom odpowiednie efekty leczenia. Ortodoncja cyfrowa kontrolowana przez wyszkolonych specjalistów w dziedzinie wad zgryzu daje możliwość skutecznego diagnozowania pacjentów. Dzięki temu nie muszą oni szukać ortodontów w innych miastach, ale mogą skorzystać z leczenia w najbliższym gabinecie współpracującym ze Smileline.

Współpraca ze Smileline

Jeżeli chcesz unowocześnić działalność swojego gabinetu stomatologicznego i zwiększyć zakres usług, możesz skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na naszej stronie i wyrazić taką chęć w wiadomości. Przekażemy Ci wszelkie potrzebne informacje o możliwości rozpoczęcia współpracy ze Smileline. Nasz zespół, współpracując z Twoim gabinetem, przeprowadzi kolejne etapy zmierzające do certyfikacji w ramach naszego kursu. Wdrażając leczenie ortodontyczne, przekażemy Ci wiedzę na temat najnowocześniejszych terapii, a także przeszkolimy cały zespół w Twoim gabinecie. Twój personel uzyska gruntowną wiedzę z dziedziny ortodoncji, natomiast nasi eksperci będą stale dostępni dla całego zespołu.

Jakie korzyści przynoszą szkolenia z ortodoncji?

Szkolenia z ortodoncji, prowadzone pod nadzorem prof. dr hab. Piotra Fudaleja i dr n. med. Ewy Węgrodzkiej, pozwolą na rozwój Twoich kompetencji w tej dziedzinie. Dzięki temu uzyskasz także przewagę konkurencyjną na rynku usług stomatologicznych. We współpracy ze Smileline będziesz świadczyć najwyższej jakości usługi leczenia wad zgryzu. Eksperci przeprowadzający wykłady i zajęcia praktyczne profesjonalnie przygotują Twój zespół do współpracy z nami. W przystępny sposób przedstawią plan wspólnego leczenia Twoich pacjentów, sposób prowadzenia konsultacji i wyjaśnią wszelkie ważne zagadnienia gwarantujące wysoką jakość terapii. Odpowiednie szkolenie pozwala dopasować procesy Smileline do potrzeb Twojego gabinetu stomatologicznego. Dobrze wyszkolona asysta zabiegowa to sukces całego zespołu i procesu leczenia. Nasz ekspert w Twoim gabinecie udzieli profesjonalnego wsparcia podczas klejenia aparatów stałych. Ponadto uzyskasz od nas aparaty ortodontyczne oraz inne komponenty terapeutyczne. Fachowe przygotowanie w zakresie leczenia wad zgryzu i korygowania wszelkich nieprawidłowości zapewnia możliwość świadczenia usług ortodontycznych. Zdobyty certyfikat to pozytywna ocena zgodności procedur wykonywanych w Twoim gabinecie z naszym systemem jakości. Po jego uzyskaniu będziesz mógł korzystać z całego pakietu korzyści, jakie niesie partnerstwo w ortodoncji Smileline.

Rozwój gabinetu stomatologicznego

Eksperci naszej firmy uczestniczą w opracowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie ortodoncji, które posłużą Twoim pacjentom do komfortowego leczenia ortodontycznego. Swoją wiedzę przekazują uczestnikom szkolenia, a Ty jesteś z nimi w stałym kontakcie, jednocześnie korzystając z osiągnięć ortodoncji i nowoczesnych procedur leczenia. W ramach naszych kursów przeprowadzamy szkolenia lekarzy stomatologów oraz asystentek w dziedzinie procedur diagnostycznych, prowadzenia dokumentacji oraz tworzenia aparatów. Po zrealizowaniu programu teoretycznego, w gabinetach partnerskich odbywa się asysta zabiegowa, czyli uczestnictwo eksperta Smileline podczas wizyty pacjenta rozpoczynającego leczenie ortodontyczne. Jej celem jest merytoryczne wsparcie lekarzy rozpoczynających z nami współpracę. Dzięki nam możesz rozwinąć swoją praktykę stomatologiczną – będziemy stale wspierać Cię w świadczeniu tych usług.

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą, możesz korzystać z systematycznych konsultacji z dedykowanym zespołem eksperckim. Natomiast Twoi pacjenci będą pod kontrolą profesora Piotra Fudaleja, którego zadaniem jest monitorowanie postępów terapii we współpracy z lekarzem prowadzącym. Podnoszenie kompetencji stomatologów, asystentek oraz higienistek wpływa na rozwój i osiągane sukcesy całego gabinetu. W Smileline gwarantujemy różnorodne szkolenia, dzięki którym zwiększysz swoje kompetencje i usprawnisz procesy w ramach prowadzonych terapii.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

  Polecani przez renomowanych
  lekarzy stomatologów

  Nasi
  eksperci

  Profesor Piotr Fudalej w tle monitor z logiem Smileline 1

  prof. Piotr Fudalej

  Jest profesorem ortodoncji, klinicystą i naukowcem związanym z uniwersytetami w Krakowie (CM Uniwersytetu Jagiellońskiego), Bernie (Szwajcaria) i Ołomuńcu (Czechy). Studia specjalizacyjne z ortodoncji ukończył na Uniwersytecie Waszyngtońskim w USA. Pracę doktorską poświęcił stabilności efektów leczenia ortodontycznego. Pracował między innymi w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmował się dziećmi ze skomplikowanymi wadami wrodzonymi twarzy oraz w Radboud University Medical Centre w Holandii – jednym z pięciu najważniejszych ośrodków naukowych w dziedzinie ortodoncji na świecie. Od 2019 r. jestem również profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz prezydentem elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego.

  Aktywność w Stowarzyszeniach:

  Logo European Orthodontic Society 1
  Logo American Association of Orthodontists 1
  Logo American Creft Palate - Craniofacial Association 1

  dr n. med. Ewa Węgrodzka

  Absolwentka studiów ortodontycznych na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracę doktorską poświęciła „Ocenie stabilności łuków retencyjnych na podstawie własnego randomizowanego, kontrolnego badania klinicznego”. Specjalizację rozwijała pod okiem najznakomitszych autorytetów ortodoncji, m.in. prof. Kaminka i dr Stefkowej, dr Baccettiego, prof. Kokicha, prof. Pancherza, prof. De Clercka, dr Alperna, dr McLaughlina, prof. Parka, prof. Okesona, dr Luzi, dr Aichinger, dr Maino, dr Wilka, dr Czochrowskiej. Od 2018 roku popularyzuje cyfrowo udoskonalone metody leczenia ortodontycznego, wspierając w ramach Smileline wraz z prof. Fudalejem gabinety i praktyki stomatologiczne w całej Polsce. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem aparatami stałymi i ruchomymi pacjentów w każdym wieku.

  Doktor Ewa Węgrodzka podczas leczenia wady zgryzu pacjentki 1