Skip to main content

Stomatologu,
rozwiń swoją praktykę o ortodoncję

  Leczenie ortodontyczne
  w Twojej praktyce

  Oferujemy interdyscyplinarną współpracę, w ramach której lekarze stomatolodzy rozwijają usługi ortodontyczne bez konieczności zatrudnienia ortodonty. W ramach Smileline za każdą diagnozą, planami leczenia oraz konsultacjami, stoi stomatolog oraz zespół pod nadzorem prof. Piotra Fudaleja. Dzięki temu pacjenci mogą wyleczyć wady zgryzu u swoich zaufanych lekarzy prowadzących, a skuteczność zapewnionego im leczenia jest potwierdzona przez konsylium ekspertów.

  W Smileline kierujemy się troską o dostęp pacjentów do najwyższej jakości leczenia ortodontycznego, zapewniając kompleksową terapię w gabinetach stomatologicznych w całej Polsce. Poprzez cyfryzację procesów diagnostyki, planowania leczenia i stałych konsultacji dzielimy się wiedzą z lekarzami stomatologii, zapewniając korzyści dla pacjentów i gabinetów.

  Rozwój
  oferty gabinetu o usługi
  ortodontyczne

  Osobisty
  wpływ na terapię
  w leczeniu interdyscyplinarnym

  Wzrost
  kompetencji asysty lekarza stomatologii

  Poprawa
  rentowności gabinetu stomatologicznego

  Korzystne
  warunki współpracy

  Dostęp
  do najnowszej wiedzy specjalistycznej

  skontaktuj się z nami

  Z kim
  współpracujemy?

  dołącz do nas

  Nasi
  eksperci

  prof. Piotr Fudalej

  Jest profesorem ortodoncji, klinicystą i naukowcem związanym z uniwersytetami w Krakowie (CM Uniwersytetu Jagiellońskiego), Bernie (Szwajcaria) i Ołomuńcu (Czechy). Studia specjalizacyjne z ortodoncji ukończył na Uniwersytecie Waszyngtońskim w USA. Pracę doktorską poświęcił stabilności efektów leczenia ortodontycznego. Pracował między innymi w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmował się dziećmi ze skomplikowanymi wadami wrodzonymi twarzy oraz w Radboud University Medical Centre w Holandii – jednym z pięciu najważniejszych ośrodków naukowych w dziedzinie ortodoncji na świecie. Od 2019 r. jestem również profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz prezydentem elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego.

  Aktywność w Stowarzyszeniach:

  dr n. med. Ewa Węgrodzka

  Absolwentka studiów ortodontycznych na warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracę doktorską poświęciła „Ocenie stabilności łuków retencyjnych na podstawie własnego randomizowanego, kontrolnego badania klinicznego”. Specjalizację rozwijała pod okiem najznakomitszych autorytetów ortodoncji, m.in. prof. Kaminka i dr Stefkowej, dr Baccettiego, prof. Kokicha, prof. Pancherza, prof. De Clercka, dr Alperna, dr McLaughlina, prof. Parka, prof. Okesona, dr Luzi, dr Aichinger, dr Maino, dr Wilka, dr Czochrowskiej. Od 2018 roku popularyzuje cyfrowo udoskonalone metody leczenia ortodontycznego, wspierając w ramach Smileline wraz z prof. Fudalejem gabinety i praktyki stomatologiczne w całej Polsce. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem aparatami stałymi i ruchomymi pacjentów w każdym wieku.

  Misją Smileline jest zapewnianie przewag konkurencyjnych gabinetom stomatologii poprzez świadczenie najwyższej jakości usług ortodontycznych, gwarantowaną przez zaangażowanie renomowanych autorytetów, efektywność kosztową oraz komfortowe, przejrzyste i efektywne leczenie pacjentów.