Skip to main content

Badania i rozwój ortodoncji

Smileline to model współpracy opracowany przez zespół naukowców, jednocześnie wieloletnich lekarzy praktyków z obszarów stomatologii i ortodoncji, na czele z prof. dr hab. Piotrem Fudalejem. W ramach prowadzonych równolegle prac badawczo-rozwojowych nasi eksperci opracowują najnowocześniejsze rozwiązania ortodontyczne, mające na celu zapewnienie komfortowego prowadzenia terapii ortodontycznej, zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy.

Laboratorium Smileline

Nasze laboratorium zlokalizowane w Warszawie, jest pracownią odpowiedzialną za kompleksowe prace związane z analizą, modelowaniem, digitalizacją oraz wykonywaniem aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych, nakładek prostujących, szyn retencyjnych oraz wszelkich innych rozwiązań, niezbędnych do skuteczniejszego leczenia wad zgryzu. Zespół techników ortodontycznych pracuje na nowoczesnej aparaturze medycznej, stanowiąc wszechstronne wsparcie dla lekarzy stomatologii świadczących usługi ortodontyczne w ramach partnerstwa Smileline.

Akademia Smileline

Praktyki i gabinety stomatologiczne współpracujące w ramach Smileline, pozostają w stałym kontakcie z naszymi ekspertami, korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć ortodoncji oraz profesjonalnych procedur leczenia. W ramach Akademii Smileline są prowadzone szkolenia dla lekarzy i asystentów w zakresie procedur diagnostycznych, dokumentacji ortodontycznej oraz instalowania aparatów. Nasza Akademia zapewnia szkolenia teoretyczne i praktyczne w gabinetach partnerskich.

Zapewnij swoim pacjentom
najwyższą jakość leczenia

skontaktuj się z nami

W Smileline kierujemy się troską o dostęp pacjentów do najwyższej jakości leczenia ortodontycznego, zapewniając kompleksową terapię w gabinetach stomatologicznych w całej Polsce. Poprzez cyfryzację procesów diagnostyki, planowania leczenia i stałych konsultacji dzielimy się wiedzą z lekarzami stomatologii, zapewniając korzyści dla pacjentów i gabinetów.

Smileliner
innowacja od Smileline

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz w oparciu o badania naukowe, prowadzone we współpracy z renomowanymi instytucjami rozwoju nauk medycznych, stworzyliśmy autorski aparat Smileliner.

Kompletny
proces leczenia wady zgryzu

Ścisły nadzór
prowadzącego zespołu lekarskiego

Stworzony
przez człowieka,
nie robota

Odpowiednio
dobrana twardość nakładki

Idealna
przezierność (przezroczystość)

Odpowiedzialne
zaprojektowane (produkujemy nakładki dedykowane etapowi leczenia, a nie na cały okres leczenia)

Chcesz wiedzieć więcej
na temat leczenia za pomocą aparatu Smileliner?

Zapytaj nas o szczegóły

Leczenie ortodontyczne
aparatem nakładkowym

Smileliner stanowi naszą odpowiedź na oczekiwania pacjentów, którzy chcą korzystać z tej nowoczesnej metody leczenia wad zgryzu, ale zależy im na profesjonalnej terapii ortodontycznej, zamiast zwyczajnych nakładek oferowanych przez internet.

Aparaty nakładkowe Smileliner zapewniają skuteczne i komfortowe leczenie ortodontyczne, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wspartych najwyższymi kwalifikacjami medycznymi zespołu prof. Piotra Fudaleja, wykonywanych indywidualnie dla każdego pacjenta badań diagnostycznych oraz manualnemu projektowaniu i wytwarzaniu.

Przekazanie Smilelinerów w ręce pacjenta poprzedza wymagająca procedura, gwarantująca rzetelność i najwyższą jakość leczenia ortodontycznego.