Skip to main content

Jakość leczenia ortodontycznego

Jesteśmy synonimem najwyższej jakości leczenia ortodontycznego.

Innowacyjny know how,
wypracowany przy partnerstwie uznanych autorytetów w dziedzinach ortodoncji i stomatologii

Skuteczna i kompletna diagnostyka z zastosowaniem two-authority-method

Kompleksowe plany leczenia,
przejrzyste i uwzględniające oczekiwania pacjenta

Najwyższej jakości komponenty
i przełomowe rozwiązania terapeutyczne

Kultura wartości, pozwalająca nam rozwijać partnerską współpracę z gabinetami i klinikami stomatologicznymi, stawiającymi na rozwój i wykorzystanie nowych technologii w trosce o dobro pacjenta

Badania
i rozwój

W laboratorium Smileline są prowadzone stałe prace badawczo-rozwojowe, których celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych w dziedzinie stomatologii i ortodoncji. Bieżącą wiedzą dzielimy się w ramach naszej Akademii, podczas spotkań z zespołami gabinetów stomatologicznych.

Nasi
eksperci

Jakość partnerstwa w ramach Smileline zapewnia zespół uznanych autorytetów w dziedzinie ortodoncji – prof. Piotr Fudalej oraz dr n. med. Ewa Węgrodzka. Stoją za każdym planem leczenia oraz konsultują na bieżąco z gabinetami partnerskimi postępy terapii ortodontycznych. Ich kariery naukowe oraz lata praktycznego doświadczenia pozwalają z sukcesem realizować misję, jaką jest zapewnianie przewag konkurencyjnych praktykom stomatologicznym, w celu zapewnienia pacjentom dostępu do usług ortodontycznych u zaufanych lekarzy stomatologów.

dowiedz się więcej o naszych ekspertach

Chcesz wiedzieć więcej?
zadzwoń!

poniedziałek – piątek
8:00-18:00

Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

+48
zobacz numer