Skip to main content

O nas

Jesteśmy zespołem lekarzy stomatologów, ortodontów i naukowców, którzy w oparciu o wieloletnią praktykę i doświadczenia stworzyli Smileline. To jedyna taka oferta dla lekarzy stomatologów, której głównym celem jest skrócenie drogi pacjentów stomatologicznych do profesjonalnych usług ortodontycznych. Wierzymy, że pacjenci nie muszą rezygnować z terapii u swoich zaufanych lekarzy stomatologów, dlatego stworzyliśmy synergiczny model współpracy, uzupełniający ofertę gabinetów stomatologicznych o usługi ortodontyczne.

Smileline to partnerstwo w ortodoncji dedykowane gabinetom stomatologicznym, które chcą zapewniać kompleksową opiekę swoim pacjentom przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, gwarantowanych przez renomowane autorytety
w tej dziedzinie.

poznaj więcej korzyści

Nasi
eksperci

Jakość partnerstwa w ramach Smileline zapewnia zespół uznanych autorytetów w dziedzinie ortodoncji – prof. Piotr Fudalej oraz dr n. med. Ewa Węgrodzka. Stoją za każdym planem leczenia oraz konsultują na bieżąco z gabinetami partnerskimi postępy terapii ortodontycznych. Ich kariery naukowe oraz lata praktycznego doświadczenia pozwalają z sukcesem realizować misję, jaką jest zapewnianie przewag konkurencyjnych praktykom stomatologicznym, w celu zapewnienia pacjentom dostępu do usług ortodontycznych u zaufanych lekarzy stomatologów.

dowiedz się więcej o naszych ekspertach

Badania
i rozwój

W laboratorium Smileline są prowadzone stałe prace badawczo-rozwojowe, których celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych w dziedzinie stomatologii i ortodoncji. Bieżącą wiedzą dzielimy się w ramach naszej Akademii, podczas spotkań z zespołami gabinetów stomatologicznych.

W Smileline kierujemy się troską o dostęp pacjentów do najwyższej jakości leczenia ortodontycznego, zapewniając kompleksową terapię w gabinetach stomatologicznych w całej Polsce. Poprzez cyfryzację procesów diagnostyki, planowania leczenia i stałych konsultacji dzielimy się wiedzą z lekarzami stomatologii, zapewniając korzyści dla pacjentów i gabinetów.

Znajdź gabinet w swojej okolicy

Chcesz wiedzieć więcej?
zadzwoń!

poniedziałek – piątek
8:00-18:00

Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

+48
zobacz numer