Skip to main content

Korzyści dla lekarzy stomatologów

W Smileline kierujemy się troską o dostęp pacjentów do najwyższej jakości leczenia ortodontycznego, zapewniając kompleksową terapię w gabinetach stomatologicznych w całej Polsce. Poprzez cyfryzację procesów diagnostyki, planowania leczenia i stałych konsultacji dzielimy się wiedzą z lekarzami stomatologii, zapewniając korzyści dla pacjentów i gabinetów.

Rozwój
oferty gabinetu o usługi
ortodontyczne

Osobisty
wpływ na terapię
w leczeniu interdyscyplinarnym

Wzrost
kompetencji asysty lekarza stomatologii

Poprawa
rentowności gabinetu stomatologicznego

Korzystne
warunki współpracy

Dostęp
do najnowszej wiedzy specjalistycznej

skontaktuj się z nami

Rozwiń swoją praktykę
o usługi ortodontyczne

Dokładamy najwyższych starań, aby długofalowo wspierać indywidualne praktyki stomatologiczne w świadczeniu usług ortodontycznych.
Poznaj komplet korzyści ze współpracy.

Najwyższa jakość leczenia wad zgryzu

Smileline zapewnia kompleksowe leczenie ortodontyczne we współpracy z prowadzącym terapię pacjenta stomatologiem, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, gwarantowanych przez renomowane autorytety w dziedzinie ortodoncji.

Konsultacje renomowanych ekspertów

W ramach współpracy ze Smileline istnieje możliwość regularnych konsultacji z dedykowanym zespołem eksperckim. Wszyscy pacjenci Gabinetów Smileline znajdują się pod opieką medyczną profesora Piotra Fudaleja, który planuje oraz nadzoruje postępy leczenia ortodontycznego we współpracy z lekarzem prowadzącym.

Rozwój kompetencji zespołów stomatologicznych

Rozwój kompetencji zespołu to klucz do sukcesu. Smileline zapewnia zróżnicowane szkolenia i kursy z zakresu stomatologii i ortodoncji, które pomogą zespołom skutecznie usprawniać działania i świadczyć najwyższej jakości usługi.

Optymalizacja procesów w ramach prowadzonych terapii

Przełomowe rozwiązania terapeutyczne wypracowane przy partnerstwie uznanych autorytetów w dziedzinie stomatologii oraz kompleksowe plany leczenia powstałe w konsultacji z dedykowanym zespołem eksperckim zapewniają optymalizację procesów w ramach prowadzonych terapii.

Obniżenie kosztów operacyjnych gabinetów

Współpraca ze Smileline to nie tylko innowacyjny know-how i wysoka kultura wartości. Nawiązując współpracę gabinety stomatologiczne oprócz podniesienia swoich kompetencji obniżają jednocześnie wszelkie koszty operacyjne.

Budowanie przewag konkurencyjnych w regionie

Gabinety stomatologiczne nawiązując współpracę ze Smileline gwarantują swoim pacjentom kompleksową usługę leczenia ortodontycznego o najwyższych standardach jakości, co znacznie wyróżnia ich ofertę na rynku.

Skorzystaj z naszej
specjalistycznej wiedzy i doświadczenia

prof. Piotr Fudalej

Jest profesorem ortodoncji, klinicystą i naukowcem związanym z uniwersytetami w Krakowie (CM Uniwersytetu Jagiellońskiego), Bernie (Szwajcaria)
i Ołomuńcu (Czechy). Studia specjalizacyjne
z ortodoncji ukończył na Uniwersytecie Waszyngtońskim w USA.

Zapewnij swoim pacjentom
najwyższą jakość leczenia

skontaktuj się z nami

Aktualności

By Aktualności

Skanery wewnątrzustne

Technologia cyfrowa zaczęła wkraczać do gabinetów dentystycznych i ortodontycznych wraz z wprowadzeniem projektowania wspomaganego komputerowo. Nowe wynalazki, takie jak skanery wewnątrzustne, tomografia komputerowa z wiązką stożkową (CBCT) oraz druk 3D,...
czytaj dalej