Skip to main content

Prof. Piotr Fudalej odkrywa przed pacjentami świat ortodoncji bo wierzy w to gorąco, że pacjent który wie więcej jest pacjentem lepiej przygotowanym do leczenia ortodontycznego. Pacjent świadomy, to pacjent lepiej współpracujący z lekarzem. Wiedza to klucz zarówno dla ortodonty jak i dla pacjenta do osiągnięcia sukcesu terapeutycznego. Ortodoncja jest dziedziną skomplikowaną, wymagającą dużej wiedzy medycznej i sporego doświadczenia klinicznego. Wiedza ta jednak nie jednak nie jest zarezerwowana tylko dla ortodonty! Umiejętnie przekazana pacjentowi może stanowić dodatkowy oręż w walce o jak najskuteczniejszy efekt leczenia ortodontycznego!

Mam krzywe zęby! Co robić?

To następny, wprowadzający do świata ortodoncji film, którego narratorem jest prof. Piotr Fudalej. Ten odcinek jest kontynuacją serii mini instruktaży, podczas których będziemy w przystępny sposób przybliżać pacjentom różne aspekty walki z wadami zgryzu, którymi zajmuje się ortodoncja. Mam krzywe zęby! Co robić? Spotkanie pacjenta z lekarzem z reguły zaczyna się od tego, że sami lub gdy jesteśmy dziećmi, to nasi rodzice zauważamy, że nasze zęby nie są takie jak byśmy chcieli, nie są równe, są stłoczone lub odstępy między nimi za duże. Wtedy zaczynamy szukać informacji czy rzeczywiście jest to problem a jeśli tak czy można jemu zaradzić. Wiedząc to chcielibyśmy wskazać Wam najbardziej optymalną ścieżkę postępowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu w trakcie którego prof. Piotr Fudalej wyjaśni Wam jak zrobić aby jak najszybciej i jak najlepiej rozpocząć leczenie ortodontyczne!

W kolejnych odcinkach będziemy starali się pokazywać różne strony pracy lekarzy ortodontów i współpracujących z nimi specjalistów różnych specjalności medycznych i technicznych. Szczególny nacisk położymy na najnowocześniejsze metody leczenia ortodontycznego.

Pozostańcie na łączach. Serdecznie zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie
Napisz do nas lub zadzwoń.

+48
zobacz numer

Zapisz się na nasz newsletter, a my raz w miesiącu dostarczymy porcję wiadomości.