Skip to main content

Leczenie ortodontyczne (na które się zdecydujemy) zależy od rodzaju zdiagnozowanej wady, wieku, zdrowia zębów i określonej procedury ortodontycznej, którą należy rozpocząć. Niemniej jednak typowe leczenie trwa zwykle od 12 do 36 miesięcy.

Poznaj proces leczenia ortodontycznego

Procedury dentystyczne, które koncentrują się na wyrównaniu zgryzu, znane są jako terapia ortodontyczna. Za pomocą aparatów ortodontycznych można skorygować wiele wad:

  • Wystające bądź stłoczone zęby
  • Trudności z gryzieniem czy żuciem
  • Problemy z mową

To wszystko może stać się już przeszłością!

Odpowiednie leczenie ortodontyczne może radykalnie poprawić wygląd, komfort i zdrowie jamy ustnej. Zachęca to także do prawidłowej higieny jamy ustnej, i zwiększa poczucie własnej wartości.

Pacjenci decydujący się na leczenie ortodontyczne za pomocą terapii SmileLine powinni wiedzieć, że:

Ponadto osiągamy wyniki, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii medycznych. Założycielem jest Profesor Piotr Fudalej – członek wielu organizacji branżowych jak np. American Association of Orthodontists. Od początku swojej kariery, Profesor dążył do zniwelowania uciążliwości klinicznych dla pacjentów. Jego prace naukowo nierzadko utrudniał bezpośredni kontakt z pacjentem. Z pewnością, dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom w zakresie: technologii diagnostycznych, metod obrazowania klinicznego oraz sposobów przesyłania danych, mógł powstać nowoczesny i przyjazny dla pacjenta protokół postępowania. Protokół ten umożliwia mu zdalne dokonanie precyzyjnej diagnostyki oraz planowania procesu leczenia. Gruntownie wykształceni, współpracujący ze nim lekarze w Polsce, będą wdrażać ten plan w miejscu zamieszkania swoich pacjentów.

Przede wszystkim zależy nam, aby być bliżej pacjenta docierając z naszym protokołem postępowania do wielu placówek medycznych na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Zostańmy w kontakcie
Napisz do nas lub zadzwoń.

+48
zobacz numer

Zapisz się na nasz newsletter, a my raz w miesiącu dostarczymy porcję wiadomości.